FORSIDE          OM HUI          HOLD                                                                                              INFO TIL UDEHOLD          BLIV SPONSOR

SENIOR+

Ønsker du at spille på et af vores Senior+ hold skal du indmelde dig via her


Vi har pt. følgende Senior+ hold:


Senior+ er et åbent motionshold for de 20-40 årige med træning onsdag kl. 20. Kontakt Susanne Bjerre susanne.bjerre@peoplegroup.dk


OB 1 er et lukket fitness hold bestående af OB spillere Kontakt: Peter Korsaa Andersen  peter@koanholding.dk    

OB 2 er et lukket turneringshold af OB spillere styret af  Thomas Agerskov   thomas@nn07.com  

 

VET 1  Bo Rømer Ottenheim  bottenheim@gmail.com  

VET 2  Anders Jakobsen katanakent@hotmail.com

  

SVET 1 Thomas Kellner kellner.thomas@hotmail.com 

SVET 2  Karsten Madsen   karsten@egeberg-madsen.dk  

 

GSVET 1 Bjarne Krag  bk@bjarne-krag.dk   



HUI FODBOLDKLUB

 

HØRSHOLM-USSERØD IDRÆTSPARK

 

STADION ALLE 5

 

2960 RUNGSTED KYST

 

KONTAKTINFORMATIONER

HOVEDSPONSOR

SPONSORER

SAMARBEJDSPARTNERE

Copyright @ All rights reserved